Strefa klienta

Przemysłowe instalacje gazowe

Firma Ga-Ma GAZ od ponad 25 lat zajmuje się technologią wykorzystania gazów palnych, zarówno w gospodarce komunalnej jak i w przemysłowych instalacjach gazowych. Do zleconych zadań podchodzimy profesjonalnie. Swoją pracę wykonujemy rzetelnie, spełniając przy tym wszystkie oczekiwania naszych klientów. Zależy nam na świadczeniu usług najwyższej jakości. Prowadzimy również usługi serwisowe oraz import armatury gazowej przy współpracy z wiodącymi producentami armatury w Europie. Jesteśmy firmą, która nie obawia się trudnych zleceń i chętnie je realizujemy dla małych i większych zakładów przemysłowych. Korzystając z naszych usług i oferty produktowej mogą mieć państwo pewność, że każde urządzenie będzie spełniało zasady bezpieczeństwa oraz normy jakości.

Wykorzystywane urządzenia oraz elementy pochodzą od sprawdzonych firm, z którymi współpracujemy od lat. Zależy nam na zadowoleniu klientów i jak najdłuższym, bezawaryjnym działaniu instalacji gazowych. Najlepszym dowodem naszej troski o klientów są ich pozytywne opinie na temat naszych usług i produktów. Nasi pracownicy posiadają długoletnie doświadczenie w branży i są ekspertami w swojej dziedzinie. Umiejętności oraz ich wiedza są stale poszerzane poprzez szereg kursów i szkoleń, co pozwala zgłębiać najnowsze informacje z branży gazowniczej oraz mieć rozeznanie w nowinkach technicznych.

Dlaczego warto wybrać nasze usługi gazowe dla przemysłu?

  1. Rozwiązania

Odpowiedni dobór urządzeń oraz armatury gazowej do zapotrzebowania jest gwarancją obniżenia kosztów instalacji gazowej oraz pozwala na zminimalizowanie kosztów eksploatacji.

  1. Wsparcie

Służymy pomocą w doborze odpowiedniej armatury instalacji gazowych oraz zapewniamy w pełni profesjonale usługi montażu oraz serwisu przemysłowych instalacji gazowych.

  1. Terminowość

Wiemy jak ważne w biznesie jest wywiązywanie się z umów. Dlatego gwarantujemy terminową i szybką realizację zleceń oraz błyskawiczne dostarczenie zamówionych u nas produktów.

Usługi gazowe dla przemysłu

Przemysłowe instalacje gazowe to obszar doskonale znany nam od lat. Wyróżniamy się bardzo szeroką ofertą produktową. Jesteśmy producentem m.in. stacji gazowych. Wśród naszej armatury do gazu znajdą państwo między innymi bezpieczniki termiczne, zawory gazowe DUNGS, palniki przemysłowe gazowe ESA, palniki przemysłowe gazowe FIVES, zasuwy gazowe ECONEX i wiele innych. Mnogość opcji zapewni bezproblemowy montaż przemysłowych instalacji gazowych, które mogą być wzbogacone armaturą kontrolną.

Prowadzimy również serwis stacjonarny armatury gazowej DUNGS, ESA, ECONEX.

W ciągu ostatnich lat gaz płynny znalazł ogromne zastosowanie w przemyśle. Pozwala to ograniczyć koszty działalności, zachowując wydajność pracy i jednocześnie obniżając koszty. Należy wspomnieć, że jest to również rozwiązanie proekologiczne. Dzięki specjalistycznym analizom i ogromnemu doświadczeniu jesteśmy w stanie precyzyjnie określić zapotrzebowanie kontrahenta, dobierając tym samym odpowiednie usługi gazowe i produktowe, które spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i zapraszamy do kontaktu.

Oprócz działalności handlowej oferujemy cały szereg usług między innymi:

– wykonanie węzłów i stacji redukcyjnych gazów średniego ciśnienia

– modernizację stacji gazowych redukcyjnych

– wykonanie stacji gazowych

– projektowanie systemów grzewczych gazowych

– wykonanie kompletnych ścieżek dla gazu płynnego

– serwis urządzeń gazowych DUNGS

– serwis urządzeń gazowych ECONEX

– serwis palników gazowych ESA

– serwis palników gazowych FIVES

– serwis palników gazowych WS

– modernizację palników

– remont palników ESA

– remont palników FIVES

– remont palników WS

– serwis i naprawę instalacji gazowych DUNGS

– serwis armatury gazowej ESA

– wykonanie ścieżek gazowych (kogeneracja)

– serwis ramp gazowych DUNGS

– serwis multibloków DUNGS

– serwis zaworów DUNGS

Każda instalacja gazowa to rozbudowany i skomplikowany system. Instalacje przemysłowe oprócz umożliwienia dostępu do medium zapewniają także obieg paliwa gazowego na terenie zakładu, co jest niezbędne dla funkcjonowania wielu procesów technologicznych. Mamy ogromne doświadczenie w zakresie budowy instalacji przemysłowych i korzystamy wyłącznie z najlepszych podzespołów, co stanowi gwarancję długiej i bezawaryjnej eksploatacji. Jednym z profilów naszej działalności jest projektowanie systemów grzewczych – dobieramy indywidualne rozwiązania dla konkretnego pieca przemysłowego z uwzględnieniem jego specyfiki i zapotrzebowania na ciepło. Prowadzimy także serwis urządzeń gazowych Dungs – jesteśmy partnerem technicznym i handlowym Dungs.

Optymalny dobór rozwiązań z zakresu instalacji przemysłowych oznacza niższe koszty eksploatacji i bardziej wydajne wykorzystanie energii. Właśnie dlatego każde zlecenie poprzedzamy rzetelnym audytem, dzięki czemu możemy zaproponować najbardziej ekonomiczne i efektywne rozwiązania.

Obsługujemy obiekty przemysłowe różnej wielkości – począwszy od małych zakładów po wielkopowierzchniowe hale, a do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Bierzemy pod uwagę wykorzystywane procesy technologiczne oraz specyficzne warunki panujące w obiekcie. Wykorzystujemy wyłącznie materiały najwyższej jakości, a nasi montażyści mają niezbędną wiedzę, uprawnienia i umiejętności, pozwalające sprostać każdemu, nawet najbardziej skomplikowanemu zleceniu. Działamy z poszanowaniem zasad bezpieczeństwa oraz norm i standardów dotyczących instalacji gazowych dla przemysłu.

Ga-Ma GAZ oprócz działalności czysto handlowej obejmującej armaturę producentów których jest oficjalnym przedstawicielem, oferuje również szereg usług w zakresie:

1

kompleksowe wykonanie stacji i węzłów redukcyjnych gazu IIº (średniego ciśnienia) dla dowolnych przepływów z wykorzystaniem armatury, która jest przedmiotem naszej oferty

2

dobór i wykonanie kompletnych ścieżek gazowych dla różnych palników w tym również na biogaz

3

kompleksowe wykonanie stacji mieszania gazów technicznych

4

dobór i dostawa systemów grzewczych energo-oszczędnych dla pieców przemysłowych z nowoczesnymi rozwiązaniami w zakresie bezpieczeństwa, regulacji i sterowania, montaż systemów grzewczych w tym gaz, powietrze, spaliny

5

serwis przemysłowych instalacji gazowych

6

serwis armatury gazowej produkcji firm: DUNGS GmbH, ESA-PYRONICS S.r.l, ECONEX S.r.l, FIVES ITAS S.p.A których jesteśmy przedstawicielami technicznymi i handlowymi na terenie Polski.

Instagram