Strefa klienta

Wąż do gazu ze stali nierdzewnej w oplocie

Węże w oplocie ze stali nierdzewnej stosowane są do wykonywania połączeń armatury i urządzeń instalacyjnych gdzie czynnikiem jest paliwo gazowe. Wąż do gazu ze stali nierdzewnej w oplocie dostosowany jest do zwiększonych natężeń przepływu. Węże gazowe występują w obszernej gamie średnic i kompatybilne są z różnymi końcówkami montażowymi. Warstwa wewnętrzna węża powstaje z gumy NBR a zewnętrzny oplot wykonywany jest ze stali nierdzewnej AISI 304. Węże dostosowane są do pracy szerokim zakresie temperatur mieszczącym się w zakresie od -35 stopni do + 80 stopni Celsjusza. W zależności od średnicy węża ciśnienie robocze medium może wynosić od 10 do 20 bar.

Elastyczne przewody w oplocie

Wąż do gazu w oplocie ze stali nierdzewnej jest dostosowany do przesyłu paliwa gazowego w różnym zakresie ciśnień. Wąż powstaje z materiałów o wysokiej odporności na temperaturę, wgniecenia i uszkodzenia mechaniczne. W naszej ofercie dostępne są węże z różnymi promieniami gięcia oraz o różnych długościach i końcówkach. Elastyczna struktura węża pozwala na wygodne poprowadzenie przewodu pomiędzy źródłem gazu a urządzeniem końcowym. Przewody elastyczne w oplocie metalowym całkowicie wyparły z rynku sztywne połączenia.

Jesteśmy przedstawicielem handlowym i technicznym renomowanych producentów armatury gazowej, takich jak Dungs, Econex -2, G.BEE i Esa Pyronics. Wszystkie węże posiadają niezbędne atesty, co stanowi gwarancję bezpieczeństwa eksploatacji. Nasze węże dostosowane są zarówno do gazu ziemnego, jak i gazu płynnego.

Instagram