Strefa klienta

ESA Pyronics International

 

 

 

ESA Pyronics posiada pełną ofertę palników przemysłowych, które mają zastosowanie w różnych procesach technologicznych, dostępne są w różnych konfiguracjach wraz z pełnym wyposażeniem:

– rekuperacyjne palniki ESA REKO-SIK-NxT – niskoemisyjne

– płaskopłomienne palniki rekuperacyjne ESA REKO-SIK-NxT-SW – niskoemisyjne

– regeneracyjne palniki ESA REGE-NxT – niskoemisyjne

– szybkowypływowe palniki ESA EMB-SIK i ESA EMB-NxT – niskoemisyjne

– płaskopłomienne palniki ESA ESW

– liniowe palniki ESA AB/ABM Pyroline

– palniki pilotowe ESA PBC & PBST

– palniki gaz/olej ESA EXDF

– boczne palniki ESA ENM-NxT – niskoemisyjne

– automatyka sterowania palnikiem ESA SERIO, ESA BRIDGE, automaty palnikowe ESA ESTRO

Palniki Esa Pyronics wykorzystywane są topienia i obróbki aluminium, produkcji cegieł i odlewania miedzi, a dzięki nowoczesnym technologiom pozwalają zredukować zanieczyszczenia i ograniczyć zużycie energii. Dostępne są także palniki do cynkowania i procesów elektrolitycznych oraz obróbki cieplnej i pakowania towarów na gorąco. Dostarczamy palników dla przemysłu metalurgicznego i hutniczego, a także palników wykorzystywanych w sektorze spożywczym.

Automat palnikowy ESA

W bogatej ofercie ESA Pyronics dostępne są automaty palnikowe ESA, które stanowią element systemu kontroli płomienia w urządzeniach działających w sposób ciągły i przerywany. Palniki przemysłowe to zaawansowane urządzenia wykorzystywane w systemach nagrzewania powietrznego oraz w ścieżkach gazowych. Zajmujemy się projektowaniem, montażem i serwisowaniem urządzeń ESA Pyronics – jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem technicznym i handlowym marki ESA.

 

Instagram