Strefa klienta

NOXMAT Industrial Heating Technology

NOXMAT

NOXMAT Industrial Heating Technology

Produkty NOXMAT cechuje najwyższy poziom niezawodności, w tym również łatwość obsługi, oszczędność kosztów dzięki energooszczędnej i zasobooszczędnej eksploatacji oraz łatwa i przyjazna dla operatora obsługa i serwis.

 

PALNIKI PRZEMYSŁOWE

NOXMAT to przede wszystkim palniki przemysłowe rekuperacyjne i szybko-wypływowe zasilane gazem w szerokim zakresie mocy od 9 – 250 kW (31000 – 853000 BTU/h). Stosowane są głównie w przemysłowych zakładach obróbki cieplnej do obróbki cieplnej oraz do podgrzewania metali i metali nieżelaznych. Charakteryzują się szczególnie energooszczędnym trybem pracy z inteligentnym odzyskiem ciepła (rekuperacją). Ponadto dzięki modułowej konstrukcji palniki są niedrogie w utrzymaniu.

 

ELEMENTY GRZEJNE ELEKTRYCZNE

NOXMAT oferuje szeroką gamę elementów grzejnych do elektrycznych pieców przemysłowych.

Od znormalizowanych produktów, przez rozwiązania dostosowane do potrzeb klienta, po wysoce wyspecjalizowane nowe rozwiązania.

 

RURY PROMIENIUJĄCE

Rury promieniujące NOXMAT są idealnym uzupełnieniem wysokowydajnych palników do pośredniego ogrzewania pieców przemysłowych. Są dostępne w szerokiej gamie materiałów i wymiarów, są łatwe w instalacji i konserwacji, a wszystkie są testowane pod kątem szczelności.

Rodzaje rur promieniujących będących w ofercie:

– rury promieniujące proste typu I

– rury promieniujące typu P / podwójne P

 

POZOSTAŁE KOMPONENTY SYSTEMÓW GRZEWCZYCH zgodnych w normą EN 746-2 oraz części zamienne oferowanych palników przemysłowych.

 

Sprawdź nasze usługi gazowe dla przemysłu!

 

 

 

Instagram