+48 32 454-90-21
+48 32 454-92-92

Dane kontaktowe

Nazwa firmyGa-Ma GAZ Sp. z o.o.
Siedzibaul. Rybnicka 307, 44-310 RADLIN
Kontakttel. +48 32 454-92-92, Fax +48 32 454-90-21
e-mail gamagaz@gamagaz.com.pl
KRS0000274884
Sąd Rejonowy w Gliwicach
X Wydział Gospodarczy
Kapitał zakładowy100.000 PLN
NIP6472429972
Regon240605697
Rozpoczęcie Działalności01.marzec 1998
KontoING Bank Śląski O/Rybnik
49 1050 1344 1000 0023-1541-8802
ZarządDanuta Marek Gąsior - Prezes Zarządu
Władysław Puto - Członek Zarządu
Adam Knapik - Prokurent
Godziny pracy08.00 - 16.00, Poniedziałek - Piątek
Danuta Marek-Gąsior - Sprzedaż, Finanse
e-mail: danuta@gamagaz.com.pl
Władysław Puto - Doradztwo Techniczne
e-mail: w.puto@gamagaz.com.pl
Adam Knapik - Doradztwo Techniczne
e-mail: a.knapik@gamagaz.com.pl
Mieczysław Gąsior - Doradztwo Techniczne
e-mail: m.gasior@gamagaz.com.pl
Andrzej Masny - Serwis
e-mail: serwis@gamagaz.com.pl
Daniel Ziarnik - Doradztwo Techniczne
e-mail: d.ziarnik@gamagaz.com.pl
Lidia Smolik - Marketing, Administracja
e-mail: lidia@gamagaz.com.pl

Jak do nas dojechać?

Formularz

Imię i nazwisko:
Nazwa i adres firmy:
Telefon kontaktowy:
Email:
Zapytanie:

 
Jeśli nie potrafisz odczytać kodu kliknij obrazek aby zmienić kod

Przepisz kod: